Üye ol! (Yeni üyelik alın!)
Aktivasyok Kodu telefon numaranıza gönderilecektir.
Üye girişi yapın!
m2pazar canlı destek
 

Knight Online / Knight Online Artık Steam’de Oynanacak

Knight Online / Knight Online Artık Steam’de Oynanacak
Knight Online Steam Kodunu Çok Uygun Fiyatlarla M2Pazar dan al oyun zevkini kaliteli yaşa.

Merhaba Knight Online Severler. Sizlere çok ilginç bir o kadarda sevindirici bir haberimiz var. Dahası bu haberimiz sizi mevcut karışıklıklardanda kurtaracak bir gelişme.  Knigth Online artık Steam üzerinden oynanacak.  Bu gelişme 26 Ocak 2016 Salı günü, Türkiye saati ile öğle 12:00'da Steam üzerinden resmen yayınlanacak.

Seçim yapabileceğiniz değişik ırklarla fantastik bir yolcuğa çıkabildiğiniz, her an farklı heyecanlara adım attığınız PVP tabanlı oyunun artık Steam üzerinden oynanacak olmasının oyunseverler tarafından sevinçle karşılandığını tahmin edebiliyoruz. 80 farklı ülkede ünlü olan ve dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşıp gönüllerinde taht kuran ve çok büyük bir popülariteye ulaşan bu MMO Oyununun yayın faaliyetleri NTT Game tarafından yürütülüyor. İlk defa 2004 yılında oyun piyasasına sunuldu. Önce Kore’de yayınlandı ardından dünya çapında birçok bölgede oynanmaya başladı.  Şimdi aradan geçen bu kadar zaman içinde Steam üzerinden oynanacak olması açıkçası baştada belirttiğimiz gibi birçok karışıklığı önleyecek gibi görünüyor.

Yüzünüzdeki heyecanı okuyabiliyoruz. Evet bu gelişme uzun zamandır merakla bekleniyordu. Artık gerçekleşti ve büyük bir heyecana sebep oldu.  Gördüğümüz kadarıyla devasa bir oyuncu kitlesi olan Knight Online,  Steam üzerindede farklı bir ayrıcalığada sahip olacak. Zira Knight Online için Steam üzerinde çok özel ve yepyeni bir sunucununda açılacağı gelen haberler arasında.

 
Haber Tarihi: 15.01.2016 15:36
Okuma & Görüntüleme: 9262
 
Fiyatlar
© M2Pazar.com 2012 - 2016
SSL