Üye ol! (Yeni üyelik alın!)
Aktivasyok Kodu telefon numaranıza gönderilecektir.
Üye girişi yapın!
m2pazar canlı destek
 

Cabal Online / Cabal Online 'de Artık Steam 'de !..

Cabal Online / Cabal Online

Cabal Online  ESTsoft 'un geliştirdiği MMORPG tarzı bir oyun.  Ekim 2005'te, Güney Kore'de test versiyonu ile yayımlandı. Post apokaliptik bir konusu var.  Dünya çapında geniş bir oyuncu kitlesi tarafından sevilerek oynanır. Buraya kadar tamam. Fakat şimdi sıkı durun yakın zamanda bir çok ünlü oyunun Steam Platformu ‘na geçmesinin ardından çok geçmeden Cabal Online 'de Steam 'e geçti.  Henüz geniş bir kitle tarafından bilinmeyen ve kısa süre önce  özel kanallarımız vasıtasıyla bize gelen bu bilgi oyun dünyasında yepyeni ve köklü gelişmelerin olduğunun net bir göstergesi. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.


Öyle tahmin ediyoruz ki Cabal Online ‘nin Steam ‘e geçmesi ile birlikte benzeri birçok popüler oyunda çok geçmeden Steam platformuna taşınacak. Rekabetin zirvede olduğu oyun dünyası için bu bir bakıma kaçınılmaz bir gerçek gibi dursada oyun yapımcılarının tercihine kalmış. Fakat elbette oyuncuların bu konuda aşırı isteklerinide es geçemeyeceklerdir.

 

Cabal Online ‘i  Steam üzerinde çok cazip ve cep yakmayan fiyatlarla M2Pazar dan alacağınız Steam Cüzdan Kod vasıtasıyla oynayabilirsiniz.

Cazip Fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu Satın Al >>

Haber Tarihi: 18.03.2016 12:12
Okuma & Görüntüleme: 1840
 
Fiyatlar
© M2Pazar.com 2012 - 2016
SSL